Malboro 2017

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
Awatar użytkownika
Mori
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 03:23
Lokalizacja: EPMB
Kontaktowanie:

Malboro 2017

Postautor: Mori » poniedziałek, 20 lis 2017, 12:09

Powoluuuutku odkopuję się z tegorocznych zaległości. Tym razem kilka pierwszych klików z Malborka.

Miałem pojechać do Ostrawy ale w ostatniej chwili ekipa mi się rozsypała i ostatecznie, na pocieszenie, pojechałem z kumplem do Malboro. Jak się potem okazało nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło bo w Ostrawie lało, w Malboro pogoda była piękna a miejscówka którą dostaliśmy od rzecznika prasowego wprost wymarzona. Jeszcze raz wielkie podziękowania!

Jak powszechnie wiadomo do Malborka nie jeździ się po zdjęcia w locie bo raz że zawsze daleko do celu a dwa że mają tam dziką termikę nawet w środku lodowatego dnia. Nie wiem jak oni to robią ale zawsze tak tam jest. Niemniej statyka i kołowania były warte siedzenia kilka godzin pod hangarami. :)

1. Żeby nie było, też czasem suwaczkami przesuwam :) Taka tam poranna impresja z kołowań na stojanki

Obrazek

2. Czasem tęsknię za starym malowaniem suczek

Obrazek

3. Kołowanie do pokazu

Obrazek

4. Goście

Obrazek

5.

Obrazek

6.

Obrazek

7.

Obrazek

8.

Obrazek

9. I lokalsi ...

Obrazek

10. Pytanie za 100 punktów: ile czerwonych lampek ma na grzbiecie MiG-29? :)

Obrazek

Wątek mocno rozwojowy bo mam tego na dysku duuużo więcej. Niestety znaczną część nie wolno mi pokazać bo dali nam lizaka i zakazali z folijki odwijać. Znaczy się staliśmy koło stojanki dwóch par dyżurnych, F-16 i MiG-29 obwieszonych ostrą amunicją, itp. ale mamy absolutny zakaz pokazywania tego materiału publicznie.

Technicznie wszystko robione Nikonem D7200 + Sigma Sport z wyjątkiem statyki i porannej impresji robionej Sigmą 10-20.
Obróbka, poza impresją, tradycyjnie czyli przyciachane do rozmiaru.

Dla miłośników większych rozdzielczości: https://drive.google.com/open?id=0B6o_u ... WRVMFFuQlU

Awatar użytkownika
issac87
Posty: 205
Rejestracja: niedziela, 13 lis 2016, 22:03
Lokalizacja: Gdańsk

Re: Malboro 2017

Postautor: issac87 » wtorek, 21 lis 2017, 23:59

Mori pisze: Niestety znaczną część nie wolno mi pokazać bo dali nam lizaka i zakazali z folijki odwijać. Znaczy się staliśmy koło stojanki dwóch par dyżurnych, F-16 i MiG-29 obwieszonych ostrą amunicją, itp. ale mamy absolutny zakaz pokazywania tego materiału publicznie.


:lol: :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

rafaltrzcinski
Moderator
Posty: 3934
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2010, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Malboro 2017

Postautor: rafaltrzcinski » środa, 22 lis 2017, 20:24

1,2,7 i 9 moje ulubione ! Super kadry i jakość ! :) Szkoda że takie małe :(

Awatar użytkownika
Mori
Posty: 78
Rejestracja: czwartek, 04 lip 2013, 03:23
Lokalizacja: EPMB
Kontaktowanie:

Re: Malboro 2017

Postautor: Mori » czwartek, 23 lis 2017, 08:09

rafaltrzcinski pisze:Szkoda że takie małe :(


Mówisz, masz :)

https://drive.google.com/open?id=0B6o_ug3b7tsWTVlPaWRVMFFuQlU

rafaltrzcinski
Moderator
Posty: 3934
Rejestracja: czwartek, 24 cze 2010, 12:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Re: Malboro 2017

Postautor: rafaltrzcinski » czwartek, 23 lis 2017, 12:12

:)


Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość