Muzeum Wojska Polskiego W-wa | Muzeum Marynarki Wojennej Gdy

...wszelkie relacje z wyjazdów na inne lotniska, pokazy itp.
MontyBL
Posty: 481
Rejestracja: sobota, 05 lip 2008, 09:30

Muzeum Wojska Polskiego W-wa | Muzeum Marynarki Wojennej Gdy

Postautor: MontyBL » czwartek, 08 kwie 2010, 09:47

Cześć,
chciałbym zaprezentować kilkanaście zdjęć z Muzeum Wojska Polskiego w Warszawie i Marynarki Wojennej w Gdyni.

MUZEUM WOJSKA POLSKIEGO W WARSZAWIE

Obrazek
Mi8

Obrazek
TS8 Bies

Obrazek
Jaczek 9 - taki sam stoi w gdyńskim muzeum, jednak warszawski jest w bardzo dobrym stanie a ten w muzeum MW... brak słów :(

Obrazek
mój pierwszy sfocony Su22

Obrazek
SP-PWG/0204

Obrazek
Pe2 Peszka

Obrazek
Mi2

Obrazek
Mig21

Obrazek
Tutka2

Obrazek
Avia 33

Obrazek
Szturmowik



MUZEUM POWSTANIA WARSZAWSKIEGO

Obrazek
Jeden z jedenastu Liberatorów na JP.net



MUZEUM MARYNARKI WOJENNEJ W GDYNI

Obrazek
Iłek. Fajna maszynka, można zrobić kilka kadrów, ale uchwycenie całego samolotu jest chyba niemożliwe.

Obrazek
Lim6!

Obrazek
Migas

Obrazek
Mi4

Obrazek
SM1

Obrazek
Iskra

Obrazek
Jaczek. Jakieś dwa lata temu był w niezłej formie, teraz jest chyba najbardziej zaniedbanym ze wszystkich eksponatów.


Obrazek
I na koniec TS8 z Babich Dołów

To na razie wszystko w tej materii, ale warszawskie muzeum wzbogaciło się o Antka 26 i Orlika, więc tym bardziej warto się tam wybrać.

Pozdrawiam ;-)
Ostatnio zmieniony piątek, 07 sty 2011, 20:09 przez MontyBL, łącznie zmieniany 1 raz.

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » czwartek, 08 kwie 2010, 14:53

O super fotki Monty. Ja za 2 dni właśnie zamierzam odwiedzić wirażową i muzeum w Wawce. To już wiem czego się spodziewać :) Fajna relacja.
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Machoni
Posty: 495
Rejestracja: czwartek, 10 sie 2006, 15:10
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Postautor: Machoni » czwartek, 08 kwie 2010, 20:06

Blink pisze:O super fotki Monty. Ja za 2 dni właśnie zamierzam odwiedzić wirażową i muzeum w Wawce. To już wiem czego się spodziewać :) Fajna relacja.
Wirażowa, Wirażową, zresztą jest tam straszny syf jeżeli chodzi o otoczenie (śmieci :evil: ), ale Muzeum Powstania Warszawskiego musisz odwiedzić obowiązkowo. A jakbyście mieli w planie w tym roku Londek (ale nie Zdrój :wink: ) to RAF muzeum w Hendon proponuję. Sporo tam również polskich akcentów. No i na końcu sklep z pamiątkami. Żona mnie siłą wyciągała :D
Pozdrawiam
Mariusz

Obrazek


Wróć do „Relacje z podróży spotterskich”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości