EMPB - Day'n'Nite 19-05-2009

PePe
Posty: 8
Rejestracja: środa, 12 lis 2008, 22:24
Kontaktowanie:

Postautor: PePe » sobota, 18 wrz 2010, 09:51

A jednak miałem racje... szoda gadać.

Po wprowadzeniu nowego systemu screenerzy zaproponowali 113 zdjęć do SC.

45 stało się SC
68 propozycji zostało odrzucone

Procedura SC jest nastepujaca:
- screener zglasza zdjecie (wpisuje ID zaakceptowanego zdjecia oraz powod dlaczego SC)
- 3 osoby muszą zagłosować (system jest tak skonstruowany że nie pozwala na wykonanie żadnej akcji oprocz głosowania na SC)
- pierwszy glos na nie odrzuca zdjęcie.

I uwaga - zgłoszone zdjęcie musi być w bazie nie dłużej niż 7 dni.

No ale po co to pisze? Przecież koleżanka Ci powiedziała że podoba się jej ten samolot.
Starczy - więcej postów odemnie na tym forum nie będzie.

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » sobota, 18 wrz 2010, 11:19

PePe pisze: Starczy - wiêcej postów odemnie na tym forum nie bêdzie.

Bardzo jestem rad z tego gdyz ostaniego uzytkownika ktory wykazal sie podobnym poziomem kultury musial pozegnac sie z tym forum.
Obrazek
ravecki

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » sobota, 18 wrz 2010, 11:53

Fakt jest taki, że nikt nie ma odwagi przy wszystkich powiedzieć, że dał d... z tym SC.
Nikt celowo lub przypadkowo* nie sprawdził bazy przed podjęciem decyzji.
Te wszystkie historie z drzewa sandałowego są interesujące ale fakty mówią same za siebie a z faktami się nie dyskutuje. EOT.

*Niepotrzebne skreślić.
Pozdrawiam Piotr

Jarekspot
Posty: 20
Rejestracja: wtorek, 19 sty 2010, 15:35
Lokalizacja: Elbląg
Kontaktowanie:

Postautor: Jarekspot » niedziela, 19 wrz 2010, 16:24

Hmmm! Już na początku otwarcia galerii skrzydła.org nie spodobał mi się poziom merytoryczny uzasadnień odrzucenia zdjęć.Także znajomość nazw terminologii lotniczej niekiedy był żenujący,ale było minęło.Całość tego sporu przypomina takie polskie piekiełko.Wszyscy się znają,nie tylko z forum.Troszkę jeden drugiemu zazdrości,jest pewien element rywalizacji kto pierwszy wstawi to co widziało wielu więc w przypadku nie powodzenia winnego łatwo znaleźć.A może wystarczy zmienić adres dla wysyłanego zdjęcia i spróbować gdzie indziej.Nie korzystam z"możliwości" w/w galerii i dobrze mi z tym. :D Kłócę się z innymi w obcym języku czyli więcej umiaru i ogłady bo nie wypada inaczej.
A co do Michała to niektóre zdjęcia są naprawdę niezłe i beż niego ten aviatem słabo by wypadł.Tylko nie można sprzedać się za wszelką cenę i wszelkimi metodami z podmianą zdjęć itp itd.
Pozdrawiam wszystkich.

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » niedziela, 19 wrz 2010, 18:41

Jarekspot pisze:Hmmm! Już na początku otwarcia galerii skrzydła.org nie spodobał mi się poziom merytoryczny uzasadnień odrzucenia zdjęć.Także znajomość nazw terminologii lotniczej niekiedy był żenujący,ale było minęło.Całość tego sporu przypomina takie polskie piekiełko.Wszyscy się znają,nie tylko z forum.Troszkę jeden drugiemu zazdrości,jest pewien element rywalizacji kto pierwszy wstawi to co widziało wielu więc w przypadku nie powodzenia winnego łatwo znaleźć.A może wystarczy zmienić adres dla wysyłanego zdjęcia i spróbować gdzie indziej.Nie korzystam z"możliwości" w/w galerii i dobrze mi z tym. :D Kłócę się z innymi w obcym języku czyli więcej umiaru i ogłady bo nie wypada inaczej.
A co do Michała to niektóre zdjęcia są naprawdę niezłe i beż niego ten aviatem słabo by wypadł.Tylko nie można sprzedać się za wszelką cenę i wszelkimi metodami z podmianą zdjęć itp itd.
Pozdrawiam wszystkich.


Dobrze powiedziane. Podłączam się do tej teorii :)
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

duszy
Posty: 679
Rejestracja: czwartek, 16 sie 2007, 21:42
Lokalizacja: EPMB

Postautor: duszy » niedziela, 19 wrz 2010, 21:39

Mądrego dobrze poczytać.

Awatar użytkownika
kornikgdansk
Posty: 447
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2007, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: kornikgdansk » niedziela, 19 wrz 2010, 22:11

a może gdzieś postawimy krzyż i zażądamy pomnik w tym miejscu - bo widzę że dyskusja zmierza w tym kierunku - jestem z Aviateam na około 130 zdjeć zaakceptowanych 100 odrzuconych zgrzytam zębami robię miesięczną przerwę w zamieszczaniu zdjęć i znowu próbuję .
Pozdrawiam wszystkich zazdrosnych , tylko nie wiem o co :cry:
ps statystycznie rzecz biorąc im się wiecej wrzuca tym więcej odrzuconych , może weźmiecie się za jakość anie za ilość bo urojony wyścig już wygraliście

Obrazek

proponuję też worki z piaskiem i okopy wokół "redakcji epgd" bo aviateam razem ze skrzydłami szykują ekipę

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » niedziela, 19 wrz 2010, 22:54

Mam nadzieję że w najbliższym czasie będzie okazja spotkać się pod płotem i trochę porozmawiać o wyścigach, złośliwych uwagach i prowokacjach do głupich dyskusji. Bo na razie to widzę, że nie wszyscy zrozumieli problem jaki był poruszany. Więc jak o nim pogadamy live to mam wielką nadzieję, że raz na zawsze skończą się te chore akcje. Do zobaczenia pod płotem. W razie czego mogą wpaść w przyszłym tyg lub w weekend następny na EPGD i pogadamy. Chyba, że dalej chcesz walczyć na złośliwości, kto bardziej drugiemu będzie docinał. Bez sensu :(
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
kornikgdansk
Posty: 447
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2007, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: kornikgdansk » poniedziałek, 20 wrz 2010, 08:11

ale o co chodzi z tym spottingiem ? czy to są zawody ,walka o chlebek czy dobra zabawa w wolnym czasie ? Ja nie mam tyle czasu na pierdoły , jestem szcześliwy jak mogę zrobić kilka zdjęć tak jak w ten weekend na lotnisku w ostravie . A czy przyjmą na galerię taką czy inną to ma drugorzędne znaczenie . Więc z uśmiechem obserwuję chore ambicje co niektórych .

No i sprawdza się stara bajka o piekle .... a w tym kotle bez pokrywy są polacy - oni nie potrzebują pokrywy jak się który wychyli to reszta go ściąga na dół 8)

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » poniedziałek, 20 wrz 2010, 08:51

kornikgdansk pisze:
No i sprawdza się stara bajka o piekle .... a w tym kotle bez pokrywy są polacy - oni nie potrzebują pokrywy jak się który wychyli to reszta go ściąga na dół 8)


U mnie jest takie powiedzenie, że wystający gwóźdź zawsze dostanie młotkiem :wink:

Ok nie masz czasu trudno. Mam i tak nadzieję, że kiedyś wyjaśnię Tobie albo komukolwiek innemu z ekipy avia temat "urojonych wyścigów" i problemu z którego powstała coś co nie powinno mieć miejsca. Lubie rozmawiać jak jest problem albo niejasność a nie toczyć piane na innych. :) Ja konfliktu na naszym wspólnym podwórku nie widzę i widzieć nie chcę. Pozdrawiam :)
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek


Wróć do „EPMB - Malbork”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości