Przewodnik multimedialny

...różne na temat naszego lotniska
Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » niedziela, 19 kwie 2009, 19:15

Chodzi tylko o to, że w podejściu o którym piszesz nie było nic dziwnego. To zwykły visual i zdarzały się jeszcze mocniejsze podejścia.
Pozdrawiam, JN

Obrazek

Smart
Posty: 12
Rejestracja: czwartek, 26 mar 2009, 16:10
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: Smart » poniedziałek, 20 kwie 2009, 18:16

I jeszcze tylko o to, że lotnisko jest około 150m nad poziomem morza (albo moża - dedykacja dla MacikaE) a nie widziałem, żeby jakikolwiek samolot (zwłaszcza komunikacyjny, rozkładowy) przy lądowaniu w gdańsku musiał nabierać wysokości (prócz ratownika).... Z miasta może i to różnie wyglądać - ale chyba ciężo jest określić dokładną wysokość lotu używając tylko oka. Czy nie?

MackoE -> A masz coś do powiedzenia w temacie, czy tylko jak to masz w zwyczaju na tym forum chcesz się czepić pierdoły??

MaćkoE

Postautor: MaćkoE » poniedziałek, 20 kwie 2009, 18:44

Smart pisze:I jeszcze tylko o to, że lotnisko jest około 150m nad poziomem morza (albo moża - dedykacja dla MacikaE) a nie widziałem, żeby jakikolwiek samolot (zwłaszcza komunikacyjny, rozkładowy) przy lądowaniu w gdańsku musiał nabierać wysokości (prócz ratownika).... Z miasta może i to różnie wyglądać - ale chyba ciężo jest określić dokładną wysokość lotu używając tylko oka. Czy nie?

MackoE -> A masz coś do powiedzenia w temacie, czy tylko jak to masz w zwyczaju na tym forum chcesz się czepić pierdoły??


nie rozumiem...... czy zacheta do uzywania slownika to czepialstwo?? bledy jakie stosujesz na prawde bija w oczy

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » poniedziałek, 20 kwie 2009, 19:14

Ponieważ jak zwykle..... :roll: robi sie krzywo, to odbiegne od głupiej dyskusji...... W przewodniku ( którego ten temat dotyczy!!!!! ) po kliknięciu w hangar pojawia się info o terminalu, tak ma być czy to nieprawidłowość. Kamil popraw mnie jeśli się mylę :)
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 92 gości