Reklamówka EPGD

...różne na temat naszego lotniska
Molger
Posty: 141
Rejestracja: piątek, 06 paź 2006, 21:56
Lokalizacja: EPGD

Reklamówka EPGD

Postautor: Molger » środa, 03 wrz 2008, 21:07

Czesc
Bylem dzis w Madisonie i przypadkiem blysnal mi w telewizorze rozowy Wizz. Zatrzymalem sie , obejrzalem caly material.
Dla zainteresowanych na parterze obok informacji zainstalowali punkt informacyjny Naszego portu. Mozna zobaczyc, niektore ujecia ciekawe.
Pozdry
Molger

Machoni
Posty: 495
Rejestracja: czwartek, 10 sie 2006, 15:10
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Re: Reklamówka EPGD

Postautor: Machoni » środa, 03 wrz 2008, 21:14

Molger pisze:Czesc
Bylem dzis w Madisonie i przypadkiem blysnal mi w telewizorze rozowy Wizz. Zatrzymalem sie , obejrzalem caly material.
Dla zainteresowanych na parterze obok informacji zainstalowali punkt informacyjny Naszego portu. Mozna zobaczyc, niektore ujecia ciekawe.
Pozdry
Molger

Ja dzisiaj w Pyrzowicach widziałem lepszą reklamę. Piękne FA Wizzair :wink:
Pozdrawiam
Mariusz

Obrazek

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » środa, 03 wrz 2008, 23:30

No ja dzisiaj tez widziałem tą reklamówkę , robi wrażenie :). Przelot samolotu od podejścia 29 nad tłumem ludzi i ponad terminalem szczegolnie ciekawy:) Tylko patrzec jak wizja zamieni się w rzeczywistość :)

Pozdrawiam

Pitex
Posty: 607
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 00:29
Lokalizacja: EPGD / GDN
Kontaktowanie:

Postautor: Pitex » środa, 03 wrz 2008, 23:44

tak z tego co czytam, to idenczyne filmki reklamowe leca na tych monitorach nad chek-inami na terminalu

LAPA
Posty: 562
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:37
Kontaktowanie:

Postautor: LAPA » czwartek, 04 wrz 2008, 08:32

to jeszcze nic!! identyczne filmiki leca w multikinie przed kazdym seansem :D i w gemini chyba tez to widzialem! :D
Pozdrawiam
LAPA

---=== www.talh.pl ===---

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » czwartek, 04 wrz 2008, 09:10

powiem wam ze ten film reklamowy jest ambitny. trzeba pochwalic. fajna jest ta wizualizacja jak dziadek z synkiem siedza na krzyzowce i za nimi w tle ten terminal powstaje.
Obrazek

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » czwartek, 04 wrz 2008, 13:18

Ta sama reklama leci w Terminalu Miasto :) a co do samej reklamy to fakt że jest bardzo dobra. Miejmy tylko nadzieję, że jak największa jej część się ziści (bo chyba nikt z was nie wierzy w A340 przy każdym rękawie nowego terminalu :P) Jakby nie było z niecierpliwością czekam na rozbudowę lotniska i (miejmy nadzieję) multum nowych i ciekawych maszyn :wink:
Pozdrawiam :)
Paweł

Awatar użytkownika
Bartek
EPGD Spotters
Posty: 921
Rejestracja: sobota, 21 kwie 2007, 16:55
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Bartek » czwartek, 04 wrz 2008, 14:54

kex_ pisze:Ta sama reklama leci w Terminalu Miasto :) a co do samej reklamy to fakt że jest bardzo dobra. Miejmy tylko nadzieję, że jak największa jej część się ziści (bo chyba nikt z was nie wierzy w A340 przy każdym rękawie nowego terminalu :P) Jakby nie było z niecierpliwością czekam na rozbudowę lotniska i (miejmy nadzieję) multum nowych i ciekawych maszyn :wink:


i zero miejsc do zrobienia tych ciekawych maszyn. Ja osobiscie sie obawiam tego rozwoju. Dlatego moze robmy cokolwiek poki cokolwiek mozna :D
Obrazek

Pozdrawiam,
Bartek

Pitex
Posty: 607
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 00:29
Lokalizacja: EPGD / GDN
Kontaktowanie:

Postautor: Pitex » czwartek, 04 wrz 2008, 15:01

a mnie w tej reklamowce strasznie razie jedna rzecz, chodzi o to ze te wszystkie czterosilnikowe samoloty ładnie wyglądają ale już mogli sobie darować to ze są to samoloty linii takich jak Norwegia, Wizzair, Ryan czy Central


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości