Problemy Wizza?

...różne na temat naszego lotniska
przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Problemy Wizza?

Postautor: przyb » wtorek, 29 kwie 2008, 17:34

Wiadomość pojawiła się już w idiotycznym shoutboxie, ale uznałem, że zasługuje ona na własny temat bo sytuacja jest nieciekawa/dziwna.

Jak podał powtal www.pasazr.com Wizz Air rezygnuje z połączenia Gańsk - Coventry. Sytuacja jasna i klarowna - spada ilość wyjeźdżających do pracy w Angli - likwiduje się połączenie.

Ale Michalek podał też informacje o okrojeniu, nowootwartych przecież, połączeń do Oslo, Göteborga i Malmö. Rodzi to pewne pytania, czy ruch w tych kierunkach jest tak niewielki, czy Wizz potrzebuje maszyny na bardziej "prestiżowe" połączenia, czy po prostu zaczynają "robić bokami"?

Okrojenie Göteborga smuci osobiście smuci mnie najbardziej... Zastanawiam sie tez jak się miewa NYO?

B772LR
Posty: 193
Rejestracja: czwartek, 09 mar 2006, 18:07
Lokalizacja: 3miasto
Kontaktowanie:

Postautor: B772LR » wtorek, 29 kwie 2008, 17:43

Wycięli Coventry i BOH. Ale z rozkładu na lato wynika, że te maszyny po prostu będą stały dłużej w GD. Czyli być może uruchomią coś nowego.

Awatar użytkownika
SebolE
Posty: 371
Rejestracja: sobota, 02 cze 2007, 20:06

Postautor: SebolE » wtorek, 29 kwie 2008, 18:28

Paliwo drożeje, więc koszta tną. Być może o to tu biega ;)
RYR zapowiedział, że na zimowy odstawi 20 maszyn ze względu na oszczędności. Też o paliwo chodziło.

maciek-lotnik
Posty: 75
Rejestracja: niedziela, 18 lut 2007, 22:43
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: maciek-lotnik » wtorek, 29 kwie 2008, 22:28

jesli chodzi o LF podany na stronie naszego lotniska to wydaje mi sie ze nie jest bardzo zadawalajacy :? :? :(

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » środa, 30 kwie 2008, 14:41

no wizz sie tlumaczy ze niby potrzebuje maszyn zeby latac na ukrainie. jednak mysle ze wkoncu ktos doszedl do wniosku ze loty do wielkiej brytanii to nie jest studnia bez dna i nie mozna tam latac to kazdej miesciny.


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 61 gości