Easy, Easy i po izim...

...różne na temat naszego lotniska
Awatar użytkownika
kruchy
Posty: 142
Rejestracja: środa, 05 kwie 2006, 05:50
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Easy, Easy i po izim...

Postautor: kruchy » piątek, 22 lut 2008, 07:04

Lekko spóźniony start i jeszcze szybsze lądowanie:

http://www.pasazer.com/in-2799-easyjet,bye,bye,gdansk.php

Machoni
Posty: 495
Rejestracja: czwartek, 10 sie 2006, 15:10
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Postautor: Machoni » piątek, 22 lut 2008, 08:40

Teraz Easy, wczesniej Lot. co sie dzieje? Mam nadzieje, ze jakieś inne linie wejdą, niekoniecznie LCC.
Pozdrawiam
Mariusz

Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » piątek, 22 lut 2008, 09:29

Po prostu chodzi o to, że rynek pracy w Wielkiej Brytanii nie jest workiem bez dna i kiedyś zostanie nasycony. Już niedługo to nastąpi, jeśli już nie nastąpiło. Wszyscy o tym wiedzieli, ale nie, linie lotnicze twardo pchały się w loty do UK.

A my już od dawna pragneliśmy większej dywersyfikacji siatki połączeń. Myślę, że połączenia do Paryża, Nicei, Malagi, Amsterdamu czy Brukseli nie miałyby problemu z obłożeniem. Pod warunkiem, że nie odbywałyby się w takich godzinach jak np. loty do Barcelony by Central. Im nie wróżę świetlanej przyszłości...

Spotter
Posty: 534
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:35
Lokalizacja: EPGD

Postautor: Spotter » piątek, 22 lut 2008, 10:27

Nie do konca rozumiem decyzje EZY. Patrzac na ich LF w ostatnich trzech miesiacach 2007, ktory moze nie jest zachwycajacy, ale nie jest tez zly, uwazam, ze za szybko sie poddaja! LF na poziomie 60-70% na starcie i to jeszcze w miesiacach gdy zazwyczaj jest on najmniejszy to wcale nie oznacza malego zainteresowania. Moim zdaniem gdyby EZY poczekal do wakacji, ich LF spokojnie by wzrosl do min. 80-85%. Zaloze sie, ze EZY opiera sie na liczbie rezerwacji juz obecnie dokonanych na sezon letni. A przeciez wiadomo, ze to juz polska tradycja, by wiele spraw zalatwiac na ostatnia chwile!!!

No coz, fajnie go bylo miec tutaj i zdecydowanie musze teraz jezdzic na lotnisko ile sie da, by go jeszcze nalapac :lol: Mam nadzieje, ze kiedys siezdecyduja tutaj wrocic.

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » piątek, 22 lut 2008, 14:11

tez nie rozumiem decyzji, patrzac na LF(a to liczby, a liczby nie klamia) to polaczenia z Brisotlem i Belfastem byly wg mnie bardzo udane. EDI rowniez w okresie wakacyjnym wykonczyliby Centrawings i by sami latali. Jedyne takie watpliwe to LGW... Ale ogolnie bardzo mi smutno ze Easy nie bedzie latal bo to linia ktora z pewnoscia prezentuje najwyzszy standard ze wszystkich low-costow
Obrazek

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » piątek, 22 lut 2008, 15:03

Mam wrazenie ze easy sie spoznil z wyspami i za szybko zrezygnowal.
tak jak Baku uwazam ze wyknczyli by centrala na EDI, London nie trafiony (w koncu ilu Polakow moze chciec tam leciec do roboty, ci co chcieli juz polecieli, a reszta jak ja to wolalaby zeby na jakies kierunki wakacyjne otworzyli).
FL to niby dobry, ale wiekszosc to bilety za zeta i inne tanie promocyjne gdy chceli wejsc na rynek - tak mysle.
Tak czy inaczej szkoda i nie pozostaje nic innego jak focic do kwietnia ile sie da maszyn easy.
Obrazek
ravecki

Awatar użytkownika
MarcoPolo
Posty: 478
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 18:35
Lokalizacja: Sopot
Kontaktowanie:

Postautor: MarcoPolo » piątek, 29 lut 2008, 00:12


Awatar użytkownika
SebolE
Posty: 371
Rejestracja: sobota, 02 cze 2007, 20:06

Postautor: SebolE » piątek, 03 kwie 2009, 16:41

A teraz czas i na W-we.
Zwijają skrzydła.
http://www.pasazer.com/in-3659-easyjet, ... rszawy.php

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » sobota, 04 kwie 2009, 19:08

Biorąc pod uwagę, że w czasach kryzysu gospodarczego na okęciu podnosi się cenę opłat nie dziwi mnie ich rezygnacja.
Pozdrawiam :)
Paweł


Wróć do „Ciekawostki związane z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 53 gości