--==Śmigłowce 2008==---

...zdjęcia wykonane na EPGD
baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

--==Śmigłowce 2008==---

Postautor: baku » poniedziałek, 07 lip 2008, 14:22

Witam,
Zapraszam do umieszczania zdjec w temacie
--==Śmigłowce 2008==---

Prosze o umieszczanie tutaj zdjec helikopterow cywilnych wykonanych na EPGD.

Zachecam rowniez do zapoznania sie z regulaminem umieszczania zdjec, ktory dostepny jest pod ponizszym linkiem.
http://www.epgd.net/forumepgd/viewtopic.php?t=2362

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » środa, 09 lip 2008, 21:51

No to może ja takim wiropłatem zacznę :)

Obrazek

Pozdrawiam :)

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » czwartek, 24 lip 2008, 17:35

Hello no więc dalej będę kontynuował z wiropłatowcami.

Już ponoć bywał na EPGD , ładne malowanie jak dla mnie:

http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=5877

A ten to nówka sztuka , na JP nawet go nie mają :) :

http://www.skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=5878

To się chwali , tuż po locie ściera w dłoń i mycie szyby :)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kornikgdansk
Posty: 447
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2007, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: kornikgdansk » czwartek, 24 lip 2008, 20:07

Obrazek
a tak na próbę może przejdzie -wczorajszy

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » piątek, 25 lip 2008, 07:46

Hello. No ładna maszynka , szkoda tylko , że się ustawił pod słońce . Chyba za dużo tych Bell'ów to w naszej armii nie mamy ?

P.S. Tak zaobserwowałem , że coraz rzadziej użytkownicy Forum wyrażają swoje opinie na temat zdjęć o tematyce lotniczej... . Widać zdjęcia stricte związane z lotnictwem stały się mniej atrakcyjne od innych... W marcu , czy w kwietniu tego roku bylo zupełnie inaczej...

Pozdrawiam :)

Machoni
Posty: 495
Rejestracja: czwartek, 10 sie 2006, 15:10
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Postautor: Machoni » piątek, 25 lip 2008, 08:58

Browar pisze:Hello. No ładna maszynka , szkoda tylko , że się ustawił pod słońce . Chyba za dużo tych Bell'ów to w naszej armii nie mamy ?

P.S. Tak zaobserwowałem , że coraz rzadziej użytkownicy Forum wyrażają swoje opinie na temat zdjęć o tematyce lotniczej... . Widać zdjęcia stricte związane z lotnictwem stały się mniej atrakcyjne od innych... W marcu , czy w kwietniu tego roku bylo zupełnie inaczej...

Pozdrawiam :)
Browar, co sie dziwisz, wszak mamy wakacje. Zobaczysz jaki ruch tu sie zrobi we wrześniu. A tak przy okazji, zauważyłem, że dzielnie podtrzymujesz działy z fotografią lotniczą. Oby tak dalej ! :)
Pozdrawiam
Mariusz

Obrazek

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » piątek, 25 lip 2008, 12:11

Hello :). Dzieki Machoni :). No w sumie sporo w tym racji , ludzie mniej przed kompami spędzają czasu. Mam nadzieje , że niedługo znowu jak kiedyś będzie więcej życia ma Forum , więcej dyskusji ma tematy lotnicze i nie tylko.

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » piątek, 25 lip 2008, 13:12

Machoni pisze:
Browar pisze:Hello. No ładna maszynka , szkoda tylko , że się ustawił pod słońce . Chyba za dużo tych Bell'ów to w naszej armii nie mamy ?

P.S. Tak zaobserwowałem , że coraz rzadziej użytkownicy Forum wyrażają swoje opinie na temat zdjęć o tematyce lotniczej... . Widać zdjęcia stricte związane z lotnictwem stały się mniej atrakcyjne od innych... W marcu , czy w kwietniu tego roku bylo zupełnie inaczej...

Pozdrawiam :)
Browar, co sie dziwisz, wszak mamy wakacje. Zobaczysz jaki ruch tu sie zrobi we wrześniu. A tak przy okazji, zauważyłem, że dzielnie podtrzymujesz działy z fotografią lotniczą. Oby tak dalej ! :)


Jak na razie to Browar jest jedyną osoba która najczęściej nie tylko pisze w działach lotniczych na forum ale w innych też :D :D :D

Co do tematów lotniczych......moje zdanie jest takie, jest na naszym lotnisku sytuacja taka a nie inna, latają takie a nie inne maszyny, sam dla przyjemności jeżdże na nocne te same stojaki, na weekendowe wizzy itp, szukam nowych kadrów, nieważne ze ciągle to samo bo fotografia sprawia mi niesamowitą radochę.Na forum nie wrzucę bo i tak albo ktoś usunie albo inny wypadek losowy :wink: Moim zdaniem nie będzie już na forum w tematyce zdjęć lotniczych na epgd tak jak było... szkoda :( chyba, że się myle i coś się zmieni w przyszłości..a taką mam nadzieję. Pozdro
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » piątek, 25 lip 2008, 13:55

Co do tematów lotniczych......moje zdanie jest takie, jest na naszym lotnisku sytuacja taka a nie inna, latają takie a nie inne maszyny, sam dla przyjemności jeżdże na nocne te same stojaki, na weekendowe wizzy itp, szukam nowych kadrów, nieważne ze ciągle to samo bo fotografia sprawia mi niesamowitą radochę.


Hello , no więc ja również podzielam Twoje zdanie Blink . Ale spoko Stary idzie Euro , idą lepsze czasy dla EPGD , ja już widze te 777 wyczarterowane z kibicami hehehee :P :P :P

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kornikgdansk
Posty: 447
Rejestracja: czwartek, 19 lip 2007, 22:46
Lokalizacja: Gdańsk

Postautor: kornikgdansk » piątek, 25 lip 2008, 18:06

no i znowu 100 spotterów zrobi zdjęcie tego 777 a i tak pierwszy zamieści zdjęcie Franc :P

Franc
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek, 19 lut 2007, 00:20

Postautor: Franc » piątek, 25 lip 2008, 18:50

już nie

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » poniedziałek, 25 sie 2008, 07:52

Może nie nowość ale przelatywał mi nad balkonem w dniu wczorajszym :)
Eskortowali chyba jakichś kiboli czy coś podobnego.

Obrazek
Pozdrawiam Piotr

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » poniedziałek, 25 sie 2008, 08:00

kiboli? ze tak powiem 'Lechia, Wisla, Slask' :)

widzialem go jak krazyl nad miastem, a wczesniej w Sopocie.
Obrazek

STRU$
Posty: 530
Rejestracja: piątek, 15 cze 2007, 12:04
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: STRU$ » poniedziałek, 25 sie 2008, 08:04

Ano kiboli bo ja ich widziałem po południu jak jechali eskortowani przez setki policjantów uzbrojonych po zęby. Jechali Słowackiego autobusami z powybijanymi szybami, wyrzucali różne bardziej lub mniej ciekawe przedmioty przez okno a jeden autobus nawet zaczął się palić w pewnej chwili... I kto za to płaci? Pan, Pani, Społeczeństwo...
Pozdrawiam Piotr

MontyBL
Posty: 481
Rejestracja: sobota, 05 lip 2008, 09:30

Postautor: MontyBL » poniedziałek, 25 sie 2008, 09:31

Też go widziałem, wykonywał dość ciasne zakrętasy nad Gdynią. Fotki mam, ale... do publikacji za słabe.


A na marginesie - dlaczego dali heli Straży Granicznej a nie policyjnego? Nie, żebym narzekał na zmianę, ale trochę mnie to zastanowiło :)


Wróć do „Foto nowości z EPGD”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 79 gości