Budapeszt - Święto Niepodległości podlane Red Bull'em

...fotoreportaże z wypraw (bez relacji z wyjazdów spotterskich)
Machoni
Posty: 495
Rejestracja: czwartek, 10 sie 2006, 15:10
Lokalizacja: Rumia
Kontaktowanie:

Budapeszt - Święto Niepodległości podlane Red Bull'em

Postautor: Machoni » sobota, 05 wrz 2009, 21:47

W drodze do Chorwacji postanowiliśmy odwiedzić Budapeszt. Traf chciał, że trafiliśmy na Święto Niepodległości. Przy okazji obchodów do Budapesztu zawitały załogi startujące w Red Bull Air Races. Radochę miałem wielką bo nie spodziewałem się takich atrakcji. Poniżej kilka fotek z tych zawodów. Naszą miejscówką była Góra Gellerta w Budzie. O dopchaniu się na bulwary nad Dunajem w pobliże terenu zawodów można było zapomnieć, trzeba było by wstać wcześnie rano ... Otwarcie zawodów było poprzedzone przelotami maszyn węgierskich sił powietrznych.


Obrazek

Obrazek

Jak ta maszyna przeleciała nam nad głowami, na chwilę straciliśmy słuch. Poczułem się jak w niemym kinie :wink:

Obrazek

Natępnie przeleciał B737 Malev. Robi to wrażenie jak taka maszyna przelatuje nad głową

Obrazek

Później przyszedł czas na zawody

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

W przerwie zawodów pojawiły się DC-3

Najpierw Malev w stylu retro, prawie air to air

Obrazek

Obrazek

Później Latający Holender

Obrazek

i Breitling

Obrazek

W trakcie kolejnej przerwy pojawili się akrobaci pod wezwaniem szwajcarskiego zegarka.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Teraz już wiem dlaczego zegarki Breitlinga są takie drogie. Utrzymanie takiego teamu kosztuje kilka $ :wink:

Na zakończenie śmignął pożegnalny Red Bull

Obrazek

a my poszliśmy poszukać cienia, czegoś do jedzenia i zimnego piwa, aby doczekać do wieczornego pokazu sztucznych ogni.

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek
Tyle ode mnie
Pozdrawiam
Mariusz

Obrazek

Wróć do „Relacje z podróży”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości