Żukowo sesja

...zdjęcia i obróbka (np. mój pierwszy spotting)
Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Żukowo sesja

Postautor: Kalim » środa, 19 lis 2008, 15:23

Korzystając z zaproszenia Tomasa miałem okazję uczestniczyć w bardzo fajnej sesji w ruinach starej fabryki. Poniżej zdjęcia, załatwionej specjalnie na sesje modelki Doroty, Pauliny, Tomka, grupowe i jedno moje :)

mam nadzieje ze Tomek i Rav tez uzupełnią zdjęciami ten temat z udanego spottingu.

jako ciekawostka większość zdjęć to iso 800 i 1250

Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek


Obrazek
Ostatnio zmieniony środa, 19 lis 2008, 15:31 przez Kalim, łącznie zmieniany 2 razy.

Obrazek

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 602
Rejestracja: piątek, 02 lut 2007, 22:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » środa, 19 lis 2008, 15:25

świetne,wspaniałe kolory....
Pozdrawiam serdecznie
__________________________________________
Obrazek

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » środa, 19 lis 2008, 15:32

Brawo , brawo. Kolory jak najbardziej , dla mnie najlepsze są te kadry...

Pozdrawiam :)

przemek75
Posty: 113
Rejestracja: niedziela, 31 gru 2006, 11:19
Lokalizacja: Gdynia

Postautor: przemek75 » środa, 19 lis 2008, 17:41

Faktycznie bombowe... Mam nadzieję że koleżance z szafy stopy się nie przypaliły... na przyszłość mogę zaoferować gaśnicę...
Pozdr
PM

Chiica

Postautor: Chiica » środa, 19 lis 2008, 18:54

Zdjęcia oddaja dusze tego miejsca :) Świetne !

Podziwiam panią, która weszła do tej szafy,bo ile razy nie miałam tam robionych zdjęć to brzydziłam sie tego wszystkiego dotknac :P

Awatar użytkownika
KubaN
Moderator
Posty: 3393
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 10:41
Lokalizacja: Gdańsk GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: KubaN » środa, 19 lis 2008, 20:11

Kalim po kolei :)

Pierwsze takie zbyt bezpośrednie chyba, nie w moim guście (o gustach nie dyskutujemy), ale super kolorki - podchodzi.

Drugie jest rewelacyjne. Nic dodać nic ująć.

Trzecie fajny motyw fajna fota.

Czwarte ja bym inny kadr zastosował. Ciut większe zbliżenie, pod kątem prostym (nie przekrzywione), modelkę bym zostawił, ale bym przeszedł z aparatem na prawą stronę bardziej i pod innym kątem twarz sfotografował.

Piąte jest super.

Szóste też OK, mhm... brakuje mi czegoś, ale za dużo nad tym myślenia. Jest bardzo fajne.

Siedem, dziewięć i 10 jest mega. Choć w dziewiątce pokombinował bym z rozstawieniem lamp.

Jedenaście i ostatnie też super :)

To tyle wywodu ode mnie ;) Mam nadzieję że nikt mi nie zarzuci znów krytyki, kiedy sam ostatnio nie wystawiam zdjęć zbyt często pod ocenę innych, a sam próbuję.

PS Uważam, że jesteś mistrzem oświetlenia. Jeśli o to chodzi, to czeka mnie osobiście jeszcze duuuuuuuuużo pracy w tej materii.
Pozdrawiam, JN

Obrazek

Awatar użytkownika
Kalim
Posty: 965
Rejestracja: sobota, 21 sty 2006, 23:00
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Kalim » czwartek, 20 lis 2008, 11:41

KubaN pisze:Kalim po kolei :)

Pierwsze ...


jak dla mnie super ocena
aż za dobra :wink:
dziekuję


Obrazek

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » czwartek, 20 lis 2008, 12:04

KubaN pisze:Kalim po kolei :)

Pierwsze takie zbyt bezpośrednie chyba, nie w moim guście (o gustach nie dyskutujemy), ale super kolorki - podchodzi.

Drugie jest rewelacyjne. Nic dodać nic ująć.

Trzecie fajny motyw fajna fota.

Czwarte ja bym inny kadr zastosował. Ciut większe zbliżenie, pod kątem prostym (nie przekrzywione), modelkę bym zostawił, ale bym przeszedł z aparatem na prawą stronę bardziej i pod innym kątem twarz sfotografował.

Piąte jest super.

Szóste też OK, mhm... brakuje mi czegoś, ale za dużo nad tym myślenia. Jest bardzo fajne.

Siedem, dziewięć i 10 jest mega. Choć w dziewiątce pokombinował bym z rozstawieniem lamp.

Jedenaście i ostatnie też super :)

To tyle wywodu ode mnie ;) Mam nadzieję że nikt mi nie zarzuci znów krytyki, kiedy sam ostatnio nie wystawiam zdjęć zbyt często pod ocenę innych, a sam próbuję.

PS Uważam, że jesteś mistrzem oświetlenia. Jeśli o to chodzi, to czeka mnie osobiście jeszcze duuuuuuuuużo pracy w tej materii.


A ja się nie zgodzę z KubaNem co do oceny zdjęć 7, 8, 9 i 11. Bardzo mocno odbiegają od pozostałych zdjęć sesji., Początkowo miałem wrażenie, że robiła je zupełni inna osoba. Owszem, mogą byc ciekawe jako pamiątka czy zdjęcie na nk.pl ale do ogółu sesji nie pasują. Są, jak to napisał KubaN a propos 1 zdjęcia - zbyt bezpośrednie, zbyt proste, zwykłe jak na móg gust. Wyrażnie wydać, że tam gdzie Kamil kombinował z oświetleniem efekt był zupełnie inny.

Awatar użytkownika
ravecki
Posty: 1889
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 16:27

Postautor: ravecki » wtorek, 09 gru 2008, 22:32

Wesja leniwa czyli kliknij link:
Obrazek
Obrazek
ravecki


Wróć do „Foto”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości