Air Force One narobił paniki w NY

...wszystko o siłach powietrznych
Franc
Posty: 989
Rejestracja: poniedziałek, 19 lut 2007, 00:20

Air Force One narobił paniki w NY

Postautor: Franc » wtorek, 28 kwie 2009, 06:12

Prezydencki samolot nad Nowym Jorkiem
Kilka biurowców w południowej części Manhattanu zostało ewakuowanych po tym, gdy przeleciał nad nimi na niedużej wysokości używany przez prezydenta Baracka Obamę Boeing 747 w eskorcie wojskowego F-16. Biały Dom już przeprosił za incydent.
Samoloty uczestniczyły w sesji zdjęciowej, ale wiadomość o tym nie zdążyła dotrzeć do zatrudnionych w biurowcach. Z siedziby nowojorskiej giełdy towarowej, położonej blisko miejsca po zburzonym w 2001 roku World Trade Center, wybiegło około tysiąca ludzi. Jak podają media, zaniepokojonych nadlatującymi samolotami i w panice.

Wraz z pracownikami z kilku sąsiednich biurowców stali nad rzeką Hudson do momentu, gdy funkcjonariusz policji ogłosił przez megafon, że żadnego niebezpieczeństwa nie było.

– Nadleciały wzdłuż rzeki Hudson, zawróciły i przeleciały obok naszego budynku. To była przerażająca scena, szczególnie dla tych z nas, którzy byli tutaj 11 września – powiedziała agencji Associated Press pracująca w redakcji "Wall Street Journal" Kathleen Seagriff.

Kilka godzin po incydencie administracja Baracka Obamy zdecydowała się przeprosić za wystraszenie mieszkańców Manhattanu.

Źródło: PAP-gazeta.pl

wooki1
Posty: 12
Rejestracja: niedziela, 16 mar 2008, 00:15
Lokalizacja: RUMIA
Kontaktowanie:

Postautor: wooki1 » wtorek, 28 kwie 2009, 13:03


przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » wtorek, 28 kwie 2009, 14:37

Faktycznie sceny przypominają trochę wydarzenia z 11 września... Ktoś nie pomyślał :)

duszy
Posty: 679
Rejestracja: czwartek, 16 sie 2007, 21:42
Lokalizacja: EPMB

Postautor: duszy » wtorek, 28 kwie 2009, 14:48

wow to jest podejście do spotterów ja ostatnio byłem na parkingu Galerii Bałtyckiej i Anakonda SG robiła mi sesję zdjęciową do momentu gdy przyszli ochroniarze i powiedzieli że na terenie Galerii nie wolno robić zdjęć (bezsens) http://skrzydla.org/showphoto.php?photo_id=11991

Awatar użytkownika
Blink
Moderator
Posty: 2312
Rejestracja: środa, 31 paź 2007, 08:09
Lokalizacja: Gdańsk // EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Blink » wtorek, 28 kwie 2009, 16:09

Duszy trzeba było ich obśmiać. To jest wymysł ochrony GB. Robiłem fotki dekoracji na Boże Narodzenie, i tak samo podeszli. Spytałem sięczy jest informacja gdzieś podana fizycznie ( plakietka przy wejściu cokolwiek ) czy to teroia. Nie uzyskałem odp żadnej, więc poszedłem w swoją stronę i si.

Może teraz sie pozmieniało :roll: A Anakonda wporzo :wink:
Pozdrawiam :mrgreen:

Obrazek

Awatar użytkownika
Humbak
Posty: 64
Rejestracja: poniedziałek, 06 kwie 2009, 21:54
Lokalizacja: Orunia grn. City
Kontaktowanie:

Postautor: Humbak » wtorek, 28 kwie 2009, 23:16

f-16 chowa sie przy 747 :D taki malutki jest . <--


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie wojskowym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 31 gości