Polska szrotem USA

...wszystko o siłach powietrznych
MaćkoE

Polska szrotem USA

Postautor: MaćkoE » piątek, 27 mar 2009, 09:36


Awatar użytkownika
SebolE
Posty: 371
Rejestracja: sobota, 02 cze 2007, 20:06

Postautor: SebolE » piątek, 27 mar 2009, 09:51

"...szanujący się specjaliści z kręgów Skrzydlatej Polski..."
Na to już odpowiedział mjr Marcin ROGUS
http://www.sp.mil.pl/index.php?view=art ... =2&lang=pl

Awatar użytkownika
saj4
Posty: 118
Rejestracja: wtorek, 12 sie 2008, 09:48
Lokalizacja: Malbork
Kontaktowanie:

Postautor: saj4 » piątek, 27 mar 2009, 12:28

Jak zwykle spece z WP wiedzą najlepiej... Upiększanie rzeczywistości przez dziennikarzy powinno być karane, a gazety pokroju FAKT i SUPEREXPRESS powinny zostać spalone na stosie... I jak potem ludzie mają mieć rzetelne informacje ?

Awatar użytkownika
kex_
Posty: 357
Rejestracja: czwartek, 21 sie 2008, 11:17
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: kex_ » piątek, 27 mar 2009, 14:24

Dziennikarze jak zwykle szukają taniej sensacji i to się nigdy nie zmieni.. Nikt nie patrzy na faktyczny (a raczej oficjalnie podany) nalot tych herkulesów tylko na wiek.. :?
A co do Skrzydlatej Polski to mam ten numer i przyznam szczerze, że po przeczytaniu faktycznie agresywnego artykułu, w którym ja (będąc amatorem lotnictwa i nie znającym wielu drobiazgów odnośnie F16) doszukałem się kilku pomyłek odczułem niesmak, że gazeta branżowa, a raczej pracujący w niej dziennikarz jest tak nierzetelny i subiektywny. Ktoś powinien w takim układzie tekst, nawet jeśli to tekst redaktora naczelnego.
Pozdrawiam :)
Paweł

Awatar użytkownika
chavez
Posty: 126
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 13:18
Lokalizacja: Gdansk/GDN/EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: chavez » wtorek, 31 mar 2009, 18:19

Tak, a konserwator zabytków już sobie zęby ostrzy na te Herkulesy bo spełniają one kryteria zabytku. Właśnie w Polsacie powiedzieli że konserwatorzy planują komisję do sprawy tych samolotów i będzie potrzebne ich pozwolenie na ewentualny lot tych maszyn do Afganistanu czy gdziekolwiek :lol:
Żyjemy w kraju absurdów i kuriozalnych sytuacji na skalę światową, pomijając już nawet samą żenującą sprawę z tytułu wątku. :oops:
Pozdroofka
>>Moje fotki<<
Obrazek


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie wojskowym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości