www.41elt.pl

...wszystko o siłach powietrznych
Kaspar
Posty: 734
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

www.41elt.pl

Postautor: Kaspar » poniedziałek, 14 kwie 2008, 21:40

Kto widział to wie kto nie widział niech zerknie...od jakiegoś czasu razem z RAVem prowadzimy oficjalną stronę 41 eskadry z Malborka. Sporo ciekawych zdjęć, newsy z Litwy no i trochę historii.
Serdecznie zapraszamy:


www.41elt.pl

Awatar użytkownika
MarcoPolo
Posty: 478
Rejestracja: niedziela, 20 maja 2007, 18:35
Lokalizacja: Sopot
Kontaktowanie:

Postautor: MarcoPolo » poniedziałek, 14 kwie 2008, 23:42

Bardzo ciekawy pomysł! Zajrzałem i od razu zobaczyłem, że:

Doroczne święto eskadry obchodzone jest w dniu 22 kwietnia.


Jak takie święto jest obchodzone? Czy odbywają się loty? Dzień otwartych drzwi?
Przy okazji - chętnie Kaspar powrócę do zarzuconego kiedyś tematu i wtedy będziecie mogli dodać na stronie nowy dział :wink:

rutek_m
Posty: 15
Rejestracja: niedziela, 27 maja 2007, 17:50
Lokalizacja: EPMB

Postautor: rutek_m » wtorek, 15 kwie 2008, 18:50

Witam,
coś się prawdopodobnie będzie działo na "święto" eskadry. Dzisiaj piloci ćwiczą nad miastem różne powiedzmy niestandardowe loty - a przed chwilą jeden z migów 29 nad lotniskiem robił pętle kilkanaście razy. Dokładnie takie same ćwiczenia wykonywali nasi piloci 2 lata temu przed pokazami lotniczymi.

Jak tylko uda mi się coś dowiedzieć co do ewentualnych pokazów lub "drzwi otwartych" - wrzucę na forum. Choć pewnie Kaspar i RAV będą mieli te informacje szybiciej - bo z pierwszej ręki skoro zajmują się oficjalną stronką eskadry. :)

pozdrawiam

Kaspar
Posty: 734
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Kaspar » wtorek, 15 kwie 2008, 19:42

Planowany jest jedynie uroczysty apel i normalne loty...nic dla cywilnej ludności...a dziś były jedynie zwykłe ćwiczenia figur bojowych.


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie wojskowym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości