Mi24 czyżby z Pruszcza

...wszystko o siłach powietrznych
Awatar użytkownika
uki
Administrator Forum
Posty: 1017
Rejestracja: środa, 08 mar 2006, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk,Trójmiasto,EPGD
Kontaktowanie:

Mi24 czyżby z Pruszcza

Postautor: uki » poniedziałek, 27 mar 2006, 21:43

Właśnie przed chwilą dzwonił do mnie kolega, który wracał ode mnie do domku w stronę Gdyni i na obwodnicy jechała kolumna 10 tirów bo tylu się doliczył z Mi24 na pokładzie. Samochody były na gdańskich blachach. Czyżby kolejna partia poszła do Iraqu? a może coś innego się kroji. Może ktoś z Was ma jakieś info na ten temat ?
Serdecznie Pozdrawiam
______________________________

Łukasz Marek (EPGD_Spotters)

Awatar użytkownika
uki
Administrator Forum
Posty: 1017
Rejestracja: środa, 08 mar 2006, 11:59
Lokalizacja: Gdańsk,Trójmiasto,EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: uki » poniedziałek, 27 mar 2006, 22:16

tak sobie analizuję i ta moja analiza trochę mnie smuci. jeżeli faktycznie te śmiglaki są z EPPR to może oznaczać powolny koniec Jednostki Śmigłowców Bojowych w Pruszczu Gdańskim. Jeżeli mój kolega Artur w tej mega mgle się nie pomylił w liczeniu 10 Tirów to trochę mało zostanie tych latających na EPPR. Wiadomo, że te które pojechały w poprzednim kontygencie do Iraqu już nie wrócą do kraju, na naszych letnich podniebnych przygodach z Łapą nie jeden robił foty biednych ważek bez łopat itp itd. Podejrzewam, że tych lotnych jest już mało. Jak tak dalej pójdzie to ciekaw jestem, czy będzie IKAR we wrześniu?? :cry:
Serdecznie Pozdrawiam
______________________________

Łukasz Marek (EPGD_Spotters)

Awatar użytkownika
Gata
Posty: 7
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 05:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: Gata » wtorek, 28 mar 2006, 08:25

Mój mieszkający w Pruszczu znajomy przyjaźnił się z pilotem z tamtejszej jednostki. Niedawno ten gość przeniósł się do Tomaszowa, ponieważ bał się, że zostając w Pruszczu może niedługo stracić pracę - tyle krąży informacji o planowanej likwidacji :(


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie wojskowym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 84 gości