Najlepsze linie lotnicze świata 2009

...wszystko o lotnictwie cywilnym
Awatar użytkownika
Geo
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 22:11
Lokalizacja: Tczew
Kontaktowanie:

Najlepsze linie lotnicze świata 2009

Postautor: Geo » niedziela, 13 gru 2009, 11:04

http://turystyka.wp.pl/gid,11235912,tit ... jecie.html

http://www.oagairlineawards.com/Winners

Patataj (CX) spadł z 1 :(, wygrał Singapore,
a najlepszym lotniskiem znowu Singapur Changi, bo ja wiem, no na plus to to że łatwo namierzyć gniazdko np do laptopa i wygodne ławeczki do kimania :wink:
Obrazek

Awatar użytkownika
Marcin
Posty: 292
Rejestracja: poniedziałek, 09 kwie 2007, 21:28
Lokalizacja: Gdynia
Kontaktowanie:

Postautor: Marcin » niedziela, 13 gru 2009, 16:36

Szkoda, że tych 4 finalistów nie podali w kolejności zajętych miejsc tylko alfabetycznej.

Co do rankingu linii to się raczej nie będę wypowiadać bo mam za małe doświadczenie w tym temacie ale powiem parę słów na temat Heathrow, które jest "wysoce chwalone" w tym rankingu. Ja osobiście je lubię ale ze względu na wielki ruch lotniczy jaki tam jest i ilość różnych ciekawych linii i samolotów, które można tam pooglądać ale już niekoniecznie zrobić im zdjęcia bo za chwilę się znajdzie jakiś "specjalista ds. bezpieczeństwa", który stwierdzi, że na tym wspaniałym lotnisku nie można zdjęć robić. Żeby zrobić swojego Katarczyka we wrześniu musiałem się nieźle tajniaczyć bo SB na Heathrow nie pozwoliło na legalu zrobić - "no photos, no photos!"... A przeciętnego Kowalskiego raczej nie interesuje jakie samoloty można zobaczyć na danym lotnisku tylko np. kolejki. Kolejki zarówno do kontroli bezpieczeństwa przy wylocie jak i do kontroli dokumentów po przylocie były koszmarne. Z podłączeniem laptopa również są spore problemy - gniazdka są bardzo rzadko i oczywiście nie ma przy nich ławek. Kilka razy już wylatywałem i przylatywałem na Heathrow z/na 4 terminale i za każdym razem mam wrażenie, że to lotnisko to wrzód na d**** lotnictwa cywilnego. Ale nie zmienia to faktu, że ja je dalej lubię ale z powodów, które zwykłego Kowalskiego raczej nie interesują. I dlatego jak dla mnie ten ranking trochę traci na wiarygodności.
Obrazek

Awatar użytkownika
Geo
Posty: 705
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 22:11
Lokalizacja: Tczew
Kontaktowanie:

Postautor: Geo » niedziela, 13 gru 2009, 18:13

aaa jeszcze bym dodał o dostępie do netu, oczywiście darmowym. We FRA czy MUC jest płatny przez tmobile ale 2 programy i po sprawie. Natomiast w Azji jest to całkowicie normalne, troche zamula ale jest, dziala i za darmo. Ciekawe jak to wygląda na EPGD ale pewnie nie mam sobie co robić nadzieji :wink:
Obrazek

Browar
Posty: 950
Rejestracja: czwartek, 27 mar 2008, 18:32

Postautor: Browar » niedziela, 13 gru 2009, 18:54

Wpadłbyś troche fotek porobić na EPGD a nie z netu korzystać ;)

Pozdrawiam :)

Awatar użytkownika
kruchy
Posty: 142
Rejestracja: środa, 05 kwie 2006, 05:50
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: kruchy » poniedziałek, 14 gru 2009, 07:49

Geo pisze:Ciekawe jak to wygląda na EPGD ale pewnie nie mam sobie co robić nadzieji :wink:


NA EPGD jest platna Oranzada. Ale sposob jej dzialania jest conajmniej smieszny ;) WWW wprost za friko nie poogladasz. Ale WPkontakt polaczyl mi sie z serwerem bez zadnych problemów ;-)


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie cywilnym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 105 gości