[Wizz Air] Wiadomości, opinie, fakty

...wszystko o lotnictwie cywilnym
przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

[Wizz Air] Wiadomości, opinie, fakty

Postautor: przyb » piątek, 27 cze 2008, 20:47

Popularne linie lotnicze otrzymają swoje własne tematy, w których zamieszczane będą najnowsze wiadomości oraz toczone debaty na temat danej linii.

Zachęcam do konstruktywnej dyskusji na tematy związane z linią lotniczą Wizz Air
Ostatnio zmieniony piątek, 04 lip 2008, 13:18 przez przyb, łącznie zmieniany 1 raz.

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » piątek, 27 cze 2008, 21:51

Jako, że ostatnio pojawiały się na forum prawie same negatyne opinie na temat Wizz Air'a mogę się z Wami podzielić bardzo miłą rzeczą...

19 kwietnia wraz z grupą znajomych z mojego wydziału i naszym wykładowcą języka szwedzkiego mieliśmy lecieć Wizzem do Göteborga. Po przyjeździe na lotnisko okazało się, że lot jest odwołany. Zmuszeni byliśmy przebookować nasze bylety na lot do Malmö czyli już na starcie byliśmy już jakieś 5h do tyłu... W międzyczasie okazało się, że aby zdążyć tego dnia do Göteborga musimy przetransportować się w ciągu 30 minut z lotniska Sturup na dworzec kolejowy w Lund i konieczne będzie wynajęcie taksówek, jako, że było nas 11 sztuk.

Łacznie dodatkowe koszty przejazdu taksówką oraz pociągiem z Lund do Göteborga wyniosły około 300SEK na głowę... Po powrocie do Polska napisaliśmy do linii lotniczych reklamację i przyznano nam zwrot 100% poniesionych kosztów! W prawdzie, na decyzji tej mógł zaważyć fakt, że w naszej grupie były dwie osoby niepełnosprawne - nasz wykładowca jest sparaliżowany i porusza się na wózku inwalidzkim a ja sam chodziłem jeszcze wtedy o kulach. Ale i tak miło z ich strony... Zyskali w moich oczach... :)

A_Gd

Postautor: A_Gd » sobota, 28 cze 2008, 12:11

Tak, jak w grudniu odwołali mojej ciotce LBC-GDN ze względów atmosferycznych, do druczku zwrotu dołączyliśmy rachunek za autokar, którym ostatecznie przyjechała. Oprócz wymaganych prawem zwrotów za odwołany lot, bezproblemowo przyznali też voucher na swoje bilety na kwotę taką, jak cena autokaru. Więc tak mocno się nie migają od odpowiedzialności w takich sytuacjach :)

A jak już tak chwalimy Wizza, to jeszcze przyznam, że zeszłopiątkowe lądowanie w LBC było jednym z najgładszych, jakie w życiu przeżyłem :D

przyb
Posty: 447
Rejestracja: niedziela, 19 lut 2006, 21:36
Lokalizacja: Gdańsk
Kontaktowanie:

Postautor: przyb » niedziela, 17 sie 2008, 22:13

Wizz Air likwiduje kolejne trasy
(2008-08-14 10:25/Anna Żuchlińska)

Tanie linie lotnicze Wizz Air likwidują kolejne dwie trasy w swoim rozkładzie. Po Coventry z siatki połączeń węgierskiego przewoźnika znikają Bournemouth oraz Durham Tees Valley.

Ostatnie rejsy na trasie Katowice - Bournemouth oraz Warszawa - Durham Tees Valley odbędą się 13 września. Do tej pory przewoźnik operował z Katowic trzy razy w tygodniu, a z Warszawy dwa razy w tygodniu.

- Polacy coraz częściej i chętniej podróżują w celach turystycznych, natomiast liczba osób udających się do pracy w Wielkiej Brytanii zmniejsza się, mówi Natasa Kazmer rzecznik prasowy Wizz Air.

Anna Żuchlińska

Źródło:
pasazer.com


Wizz Air słusznie reaguje na zmianę koniunktury na polskim rynku przewozów. Przecież wszyscy wracają teraz z Angli swoimi "wypasionymi" furkami typu Audi, VW czy BMW... z kierownicami po prawiej stronie... Ale przecież nawet taka niemiecka fura połączona z białą czapeczką i zimnym łokiecm to godny lans! :lol:

Liczę, że od zimy pojawią się z Polski nieco cieplejsze destynacje typu AGP, PMI czy MLA... Także (w końcu!) z EPGD! :)

baku
Posty: 966
Rejestracja: poniedziałek, 20 lut 2006, 19:17
Lokalizacja: Gdansk
Kontaktowanie:

Postautor: baku » poniedziałek, 22 cze 2009, 17:57

Wczoraj lecialem nowiutkim HA-LPU i musze przyznac ze super jest nowy design wnetrza w Wizzairze. Czlowiek czulby sie jak w Emirates gdyby nie tradycyjny brak miejsca na nogi.
Obrazek

Awatar użytkownika
SebolE
Posty: 371
Rejestracja: sobota, 02 cze 2007, 20:06

Postautor: SebolE » sobota, 05 gru 2009, 22:11

Czy ktoś coś słyszał że, u Wizz-era wcale nie jest tak różowo??

Molger
Posty: 141
Rejestracja: piątek, 06 paź 2006, 21:56
Lokalizacja: EPGD

Postautor: Molger » niedziela, 06 gru 2009, 09:28

JA

Awatar użytkownika
SebolE
Posty: 371
Rejestracja: sobota, 02 cze 2007, 20:06

Postautor: SebolE » poniedziałek, 07 gru 2009, 12:48

O, to już dzwonie ;)

Kaspar
Posty: 734
Rejestracja: piątek, 20 sty 2006, 20:41
Lokalizacja: EPGD
Kontaktowanie:

Postautor: Kaspar » poniedziałek, 07 gru 2009, 14:48

no i zadzwonił....i po temacie...


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie cywilnym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 98 gości