107 A320 w barwach Wizzair

...wszystko o lotnictwie cywilnym
Awatar użytkownika
kcsin
Posty: 97
Rejestracja: czwartek, 01 lut 2007, 22:52
Lokalizacja: Gdansk Chełm
Kontaktowanie:

Postautor: kcsin » niedziela, 28 paź 2007, 12:11

Podobna sytuacja miala miejsce 13 pazdziernika kiedy easyJet podobno sprowadzil maszyne z Berlina aby dostarczyc pasazerow do Gatwick, Bylo 4 godz. opoznienia przez, podobno, ptaszka. I jak to w pewnej reklamie : " Dowozą? Dowieżli! " Z tego powodu bylo nam bardzo milo :) Pisze w imieniu wszystkich pasazerow tego lotu , bo chyba wszyscy chcieli doleciec a nie petac sie w tam i z powrotem. Chociaz byli tacy co zrezygnowali z czekania. Firma dala vouchery na kanapke z kawa czy napojem w lotniskowej restauracji. A jesli chodzi o obsluge na pokladzie to mila, anglojezyczna ale maja na plycie , tasmie ? nagrany caly instruktaz i komunikaty i nawet lepiej, a w zasadzie jak z CD, slychac niz gdy mowia do "sitka" ( jakosc z mikrotelefonu do ktorego wszedzie mowia jak z telefonu z wkladka weglowa! jest jeszcze ktos co wie co to takiego :) )

Awatar użytkownika
Mateusz
Posty: 602
Rejestracja: piątek, 02 lut 2007, 22:10
Lokalizacja: Kartuzy
Kontaktowanie:

Postautor: Mateusz » niedziela, 28 paź 2007, 13:12

juz poprawione Spotter :) nie wiem co mi odbiło ze tak nie wyraźnie napisałem :P

A_Gd

Postautor: A_Gd » środa, 31 paź 2007, 12:30

A poza tym według mnie komfort podróży Wizzem jest znacznie wyższy niż Ryanem. Może to było tylko subiektywne wrażenie, bo zmęczonemu człowiekowi każde siedzenie wydaje się wygodne, ale Wizz oferuje chyba znacznie więcej miejsca na nogi niż Ryan.

W każdym razie moje wrażenia z Wizza w porównaniu z Ryanem przechylają szalę na różową stronę ;) I życzę Wizzowi spełnienia planów wdarcia się do czołowej dwójki-trójki LCC w Europie. No i rozrostu gdańskiej bazy również :)


Wróć do „Wydarzenia w lotnictwie cywilnym”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 104 gości